Starving for success

Forum dla ludzi z zaburzeniami odżywiania

Ogłoszenie

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia, a tym bardziej nie zachęcamy do niego. Anorexialife.pun.pl jest miejscem dla ludzi borykających się z problemami, jakimi są ED i wiele innych. Zdecydowanie nie ma tu miejsca dla kogoś chcącego po prostu zrzucić wagę. Jeśli nie masz zaburzeń odżywiania - to nie jest forum dla Ciebie. Rejestrując się u nas zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady. Pozdrawiamy, zespół AL.

#1 2018-06-18 00:00:11

Mochi

Nowy

Zarejestrowany: 2018-06-17
Posty: 2
Punktów :   

Wątek powitalny

12 - 38,5 kg - 151 cm
Odchudzam się od 3 miesięcy, choć pierwszą próbę z ED miałam około rok temu.
Wiem, że jestem młoda i „ach, te dzieci”, ale może mnie przyjmiecie. Jestem pro-aną, nie w trybie bulimicznym z powodów braku dostępu do leków przeczyszczających i umiejętności wymiotowania.
Forum znalazłam przypadkiem i mimo że odchudzam się już od jakiegoś czasu, to stwierdziłam, że dołączę, zostanę na dłużej. Dlaczego chcę dołączyć? Mam co prawda konto na instagramie, ale ta strona wygląda na sensowną i zachęca do dołączenia się. Nie mam zdiagnozowanych zaburzeń odżywiania, nigdy nie miałam nadwagi, ale naprawdę siebie nienawidzę i patrzenie w lustro jest cierpieniem. Wiem, że anoreksja wyniszcza, wiem jakie są tego skutki, ale chcę się tego podjąć, chcę się czuć piękna i doceniana, chcę widzieć jak najmniejszą liczbę na wadze, choć może nigdy nie będę z siebie zadowolona i do końca życia będę gonić za 33 kg, potem 30 kg,25 kg i tak dalej i tak dalej.
Moja nazwa wzięła się od japońskiego słodycza, który jest bardzo puchaty i rozciągliwy (nie do końca wiem, jak to opisać), nazywano też tak kiedyś Jimina z BTS, a później jadł jeden posiłek na dziesięć dni (też chcę tego spróbować).
Mam nadzieję, że pomimo mojego wieku, który zawsze jest jakąś tam przeszkodą, przyjmiecie i zaakceptujecie mnie. Nie robię tego dla beki czy czego tam jeszcze, biorę to na poważnie i wiem czego się podejmuję, starając się o zaburzenia odżywiania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Sępopol Gwarantujemy dobrą cenę przegrywanie kaset vhs łódz