Starving for success

Forum dla ludzi z zaburzeniami odżywiania

Ogłoszenie

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia, a tym bardziej nie zachęcamy do niego. Anorexialife.pun.pl jest miejscem dla ludzi borykających się z problemami, jakimi są ED i wiele innych. Zdecydowanie nie ma tu miejsca dla kogoś chcącego po prostu zrzucić wagę. Jeśli nie masz zaburzeń odżywiania - to nie jest forum dla Ciebie. Rejestrując się u nas zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady. Pozdrawiamy, zespół AL.

#1 2018-08-14 17:54:49

 mmsd

Nowy

Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2018-08-14
Posty: 1
Punktów :   
Wzrost: 160cm
BMI: 18,75
Wiek: 18
Waga: 48

Dzień dobry

W ed nie jestem nowa, od kilku lat mam problemy z diabulimią, mam zdiagnozowaną bulimię i przyjmowałam leki na depresję, bezsenność i bulimię. Jestem cukrzykiem od 7 roku życia. Forum znalazłam przez przypadek, ale liczę, że zostanę tu na dłużej i poznam ciekawe osoby, oraz będę mogła porozmawiać z osobami o podobnych problemach

Offline

 

#2 2018-08-16 13:55:32

intouchable

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 1631
Punktów :   

Re: Dzień dobry

Witaj.
Do tej pory o diabulimii tylko czytałam, ciekawie byłoby poznać informacje z pierwszej ręki.
To tak tytułem wstępu, a teraz moje pytania:
1. Jakie obecnie masz objawy? Rozumiem, że poza nieprzyjmowaniem insuliny również głodzisz się/prowokujesz wymioty/przeczyszczasz się i/lub nadmiernie ćwiczysz/ (wspomniałaś o zdiagnozowanej bulimii)
2. Jak wygląda Twoja codzienna dieta? (poglądowo, nie w szczegółach)

3. Mówisz, że to miejsce znalazłaś "przez przypadek", czyli jak dokładnie? Wpisałaś jakieś konkretne hasło w wyszukiwarce, przeczytałaś o forum na innej stronie? Zakładam, że trafiłaś tu szperając gdzieś w tematyce zaburzeń odżywiania, mylę się?

4. Czy przyjmujesz wciąż jakieś leki (poza tymi na cukrzycę) i czy korzystasz obecnie z pomocy psychiatry i/lub psychologa?
5. Co jest Twoim celem na ten czas i to miejsce oraz czego spodziewasz się lub oczekujesz od członków tego forum?

6. Opowiesz coś o swoim nicku (również przypadek?)

Pozdrawiam,
In.


"Daj mi coś dobrego, a zniszczę to. Kochaj mnie, a zniszczę ciebie. (...)"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com Wang Residece UbytovĂĄnĂ­ BukureĹĄĹĽ