Starving for success

Forum dla ludzi z zaburzeniami odżywiania

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia, a tym bardziej nie zachęcamy do niego. Anorexialife.pun.pl jest miejscem dla ludzi borykających się z problemami, jakimi są ED i wiele innych. Zdecydowanie nie ma tu miejsca dla kogoś chcącego po prostu zrzucić wagę. Jeśli nie masz zaburzeń odżywiania - to nie jest forum dla Ciebie. Rejestrując się u nas zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady. Pozdrawiamy, zespół AL.

#1 2019-06-23 21:52:48

Tokyo

Nowy

Zarejestrowany: 2019-06-23
Posty: 2
Punktów :   

Tokyo

- wiek
22 LATA

- waga i wzrost
47/155

- od kiedy się odchudzasz
OD 17-GO ROKU ŻYCIA.

- opowiedz krótko o swoich zaburzeniach odżywiania
O ruchu pro ana usłyszałam już jak miałam lat 17, czyli w liceum. Miałam, a właściwie nadal mam koleżankę chora na anoreksję bulimiczna, a że zawsze byłam ta pulchna zobaczyłam w jej historii szansę dla siebie. Zaczęłam czytać, szperac i zazjamiac się z tematem. Tak zostało do dziś różnica jest taka, że z dnia na dzień brnelam w to dalej. Raz przy wadze 40kg, gdy znajoma powiedziała, że przesadziłem i wyglądam za chudo pomyślałam, że może ma rację i starałam się jeść normalnie. Nie ma długo. Uzaleznilam się chyba od tego stylu życia, że tak to ujme. Teraz mam 22 lata i waga nadal skacze. Obecnie 47kg niestety. Wzrost 155cm więc jestem raczej z tych mniejszych. Chciałabym wrócić cinajmniej do tej wagi 40 kg, bo wtedy czułam się znacznie lepiej.

- skąd wiesz o forum
kiedyś już  o nim słyszałam, chyba się nawet zarejestrowałam, ale na tym stanęło.

- dlaczego chcesz dołączyć
Jak każda/y z nas potrzebuję wsparcia. To proste. W grupie raźniej.

- przekonaj nas, że się tutaj nadajesz i masz pojęcie o ED.
O ED już raczej troche wiem. Wiem z czym się to wiąże, jakie mogą być konsekwencje, jakie to wyżeczenia itd. Nie jest to proste, bo dyscyplina i pokora są trudną sprawą, ale ja lubie mieć zasady. Lubie  mieć jasno wyznaczone punkty. Taka harmonia w moim życiu, w którym nic nie może mnie zaskoczyć. Nie będę pisać, że będę was wspierać itd , bo to raczej jest jasne jak się na takim forum rejestruje. Mam czas który chętnie tu poświęce. Czas i chęci.
Oczywiście mam nadzieję, ze będzie nam dane lepiej sie poznać wkrótce.
POzdrawiam.

Offline

 

#2 2019-06-23 23:04:01

 Goldie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-06-22
Posty: 425
Punktów :   

Re: Tokyo

w czym chcesz nas wspierać?


"I tak jesteś piękna. Taka jaka jesteś. Z każdą blizną, z każdą łzą, która spływa ci po policzku, bo ktoś powiedział ci coś niemiłego. Z każdym twoim zwątpieniem w siebie, swoją urodę czy inteligencję."

Offline

 

#3 2019-06-24 11:11:08

Tokyo

Nowy

Zarejestrowany: 2019-06-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tokyo

A chociażby w tych słabszych chwilach. Kiedy wszystko jest złe i do dupy. Nie każdy dzien jest usłany różami, no chyba, że Ty tak masz. Ja niestety nie.

Offline

 

#4 2019-06-25 19:31:52

 schoffie

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 554
Punktów :   
Wiek: 30

Re: Tokyo

Pasywna agresja tu wiele nie ugrasz.

Nie jesteśmy forum pro ana.


I am the son and the heir of nothing in particular
Słuchajcie rodziców, bo to oni mieli rację

Offline

 

#5 2019-07-06 17:32:23

intouchable

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 1631
Punktów :   

Re: Tokyo

Tokyo napisał:

Nie każdy dzien jest usłany różami, no chyba, że Ty tak masz. Ja niestety nie.

schoffie napisał:

Pasywna agresja tu wiele nie ugrasz..

Poważnie? Takie maluczkie zdanie potrafi urazić?

Tokyo, powiedz lepiej czego oczekujesz od tego miejsca? Jakie są Twoje plany na przyszłość, również te związane z zaburzeniami odżywiania - diety, terapia, tyrańska kontrola, leczenie, dążenie do zmniejszenia masy ciała, do zdrowia?


"Daj mi coś dobrego, a zniszczę to. Kochaj mnie, a zniszczę ciebie. (...)"

Offline

 

#6 2019-07-06 18:43:48

 schoffie

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 554
Punktów :   
Wiek: 30

Re: Tokyo

Urazić to za dużo powiedziane.

Abstrahując, nie wiem, czy jest sens robić komuś nadzieję, że puste forum, gdzie nawet shoutbox zamarł, zaoferuje mu cokolwiek ponad przepastne archiwum historii bez happy endu.


I am the son and the heir of nothing in particular
Słuchajcie rodziców, bo to oni mieli rację

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
[NEW] Crystal 타운하우스-마이크로네시아몰 근처 A Modern Apartment In Dainfern