Starving for success

Forum dla ludzi z zaburzeniami odżywiania

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia, a tym bardziej nie zachęcamy do niego. Anorexialife.pun.pl jest miejscem dla ludzi borykających się z problemami, jakimi są ED i wiele innych. Zdecydowanie nie ma tu miejsca dla kogoś chcącego po prostu zrzucić wagę. Jeśli nie masz zaburzeń odżywiania - to nie jest forum dla Ciebie. Rejestrując się u nas zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady. Pozdrawiamy, zespół AL.

#1 2021-01-11 22:19:20

Angi23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-01-11
Posty: 4
Punktów :   

Witam

Cześć jestem Angi,
Mam 25lat , stosuje diete odkąd skończyłam 15 lat z racji tego, że bylam sportowcem, a odchudzanie w pewnym momencie stało się dla mnie najważniejsze, to miała być w pewnym sensie moja kontrola nad życiem, a stało się tak że to ja jestem kontrolowana. Nie powiem że ana jest moją przyjaciółką, bo nie jest. Kiedyś była, ale przez nią straciłam wszystko. Więc dlaczego tu jestem? Bo tylko takie życie znam i byłam tu już kiedyś, 7 lat temu.. Konto dawno zapomniane usunięte przez byłego.
Wiele się zmieniło a może tak naprawde niezbyt wiele skoro znów tu jestem?
Potrzebuje po prostu ludzi którzy wiedzą przez co przechodzę, wiedzą że jest ciężko a słowa po prostu jedz wkurwiaja jak nie wiadomo co.
Więc o to ja 175cm wzrostu aktualna waga 58kg, 5 prób samobójczych później, czekam na Waszą akceptacje .

Offline

 

#2 2021-01-11 22:43:52

Angi23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-01-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam

Powinnam też napisać jak to ze mną było zaczęło się od anoreksji, później gdy byłam kontrolowana co jem dołączyła do tego bulimia. Połączenie tych dwóch rzeczy doprowadziło do najniższej mojej wagi 40 kg. W tym momencie miałam chwile przebłysku że coś chyba jest nie tak bo nie mogłam nawet podnieść się z łóżka żeby wejść na wagę było wiele momentów gdy było ok patrzyłam czasami w lustro i mówiłam tyle wystarczy to jest to, godzine później ja nad kiblem po środkach przeczyszczajacych to już nie było to. Bylam w zamkniętym ośrodku, byłam też u wielu psychiatrów, psychologów ale pewnie też to że studiowałam psychologię i znam wszystkie metody wiele nie pomaga. Wiecie jakie to jest uczucie ppd względem teoretycznym wiedzieć dokładnie co Ci jest ale w praktyce nie potrafisz sobie pomóc, ja wiem i nie polecam, najgorsze uczucie, gdy widzisz że coś Ci umyka.. czekam na Wasze pytania jeśli chcecie coś jeszcze o mnie wiedzieć

Offline

 

#3 2021-01-15 01:54:54

 schoffie

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 554
Punktów :   
Wiek: 30

Re: Witam

Pamiętasz może swój wcześniejszy nick?

Ja jestem na tak.


I am the son and the heir of nothing in particular
Słuchajcie rodziców, bo to oni mieli rację

Offline

 

#4 2021-01-15 18:42:34

Angi23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-01-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam

pamiętam jedynie że był podobny do tego, niestety nic więcej

Offline

 

#5 2021-01-15 23:54:49

 Goldie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-06-22
Posty: 425
Punktów :   

Re: Witam

Angi23 napisał:

Wiecie jakie to jest uczucie ppd względem teoretycznym wiedzieć dokładnie co Ci jest ale w praktyce nie potrafisz sobie pomóc, ja wiem i nie polecam, najgorsze uczucie, gdy widzisz że coś Ci umyka.. czekam na Wasze pytania jeśli chcecie coś jeszcze o mnie wiedzieć

Oj wiem bardzo dobrze. Trudno mi było wejść przez to w terapię bo na wszystko miałam odpowiedź. Tylko te odpowiedzi nie działały w stosunku do mojej osoby a tylko teoretycznie..
Później uznałam że przecież psycholog też ma swoją superwizję. Gdyby to tak działało że wiedza = rozwiązanie własnych problemów..

Jestem na tak.


"I tak jesteś piękna. Taka jaka jesteś. Z każdą blizną, z każdą łzą, która spływa ci po policzku, bo ktoś powiedział ci coś niemiłego. Z każdym twoim zwątpieniem w siebie, swoją urodę czy inteligencję."

Offline

 

#6 2021-01-20 12:14:33

Angi23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-01-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam

Kiedy mogę spodziewać się decyzji ?

Offline

 

#7 2021-01-20 16:38:24

Dawid21

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-22
Posty: 363
Punktów :   
Wzrost: 175
BMI: XX,X
Wiek: 21

Re: Witam

Hej, myślę, że już jest pozytywna, tylko nie wiem, kto aktualnie ma uprawnienia, żeby dać Ci dostęp, bo też mnie tu długo nie było.


I'm on the right track but took a wrong turn
I made a sure bet and I still got burned
But I'm about to catch a break
So don't say it's too little too late

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Sępopol Gwarantujemy dobrą cenę