Starving for success

Forum dla ludzi z zaburzeniami odżywiania

Ogłoszenie

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia, a tym bardziej nie zachęcamy do niego. Anorexialife.pun.pl jest miejscem dla ludzi borykających się z problemami, jakimi są ED i wiele innych. Zdecydowanie nie ma tu miejsca dla kogoś chcącego po prostu zrzucić wagę. Jeśli nie masz zaburzeń odżywiania - to nie jest forum dla Ciebie. Rejestrując się u nas zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady. Pozdrawiamy, zespół AL.

#1 2019-01-24 23:25:48

BlackHamster

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-24
Posty: 11
Punktów :   
Wzrost: 171
Wiek: 22
Waga: 51

Hej, wracam.

22 lata
51 kg, 171cm
Mam problem od 9 lat.
W wieku 13 lat zapadłam na zaburzenia odżywiania, z dnia na dzień. W ciągu roku schudłam 25 kg, był to okres anoreksji restrykcyjnej, w tym czasie dobiłam 45 kg co było dramatem dla mojego ciała i umysłu. Próbowałam wyzdrowieć ale wiecie jak jest. Problem przybrał formę anoreksji bulimicznej, z tego co widzę trwa do dziś i nie widzę końca.

Nie pamiętam skąd wiem o forum, gdy miałam 16 lat (chyba) zarejestrowałam się jako "Bambaryła". Próbowałam zerwać z zaburzeniami na kilka miesięcy, może rok ale wszystko wróciło.
Chcę dołączyć ponieważ jestem osamotniona, nikt nie wie, rodzina myśli że wyzdrowiałam. Mieszkam teraz sama ponieważ studiuję w innym mieście, przyznam że jest to możliwe najgorsza konfiguracja w moim wypadku. Zawsze chciałam żeby rodzina nie wtykała nosa w moje problemy, myślałam że kiedy sama będę kontrolować zawartość lodówki, odzyskam kontrolę. A tu psikus, nie. Czuję się jak zamknięta w mieszkaniu sam na sam z potworem.
Dodam że nie jestem żadnym "motylkiem", moja choroba zeżarła mi prawie 10 lat życia. Nie będę nikomu kibicować w głodzeniu się czy wymiotowaniu, z tego co pamiętam to nie jest tego typu forum.
Wiecie co jest w tym wszystkim najzabawniejszego? Że pomimo tych 9 lat katorgi nadal chcę schudnąć, dobić do 48 kg i mieć spokój. Jednak wszyscy wiemy że to tak nie działa.
Moje pojęcie o ED? Mogłabym o tym napisać książkę... myślę że zmieściłoby się w trylogii. Wolałabym nic nie wiedzieć.
Chcę pogadać z osobami które rozumieją.

Offline

 

#2 2019-01-25 19:16:18

BlackHamster

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-24
Posty: 11
Punktów :   
Wzrost: 171
Wiek: 22
Waga: 51

Re: Hej, wracam.

Czy forum umarło?

Offline

 

#3 2019-01-25 20:15:26

 schoffie

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 554
Punktów :   
Wiek: 30

Re: Hej, wracam.

Parę osób jeszcze wpada, ale jeśli liczysz na ruch jak w 2014, będziesz rozczarowana.

Jeśli mimo to się piszesz, to ja nie widzę przeszkód, byś dołączyła. Pamiętam nick.


I am the son and the heir of nothing in particular
Słuchajcie rodziców, bo to oni mieli rację

Offline

 

#4 2019-01-25 23:02:54

BlackHamster

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-24
Posty: 11
Punktów :   
Wzrost: 171
Wiek: 22
Waga: 51

Re: Hej, wracam.

Bardzo mi miło że pamiętasz

Offline

 

#5 2019-01-29 08:09:48

intouchable

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 1631
Punktów :   

Re: Hej, wracam.

BlackHamster napisał:

Mieszkam teraz sama(...) przyznam że jest to możliwe najgorsza konfiguracja w moim wypadku. Zawsze chciałam żeby rodzina nie wtykała nosa w moje problemy, myślałam że kiedy sama będę kontrolować zawartość lodówki, odzyskam kontrolę. A tu psikus, nie. Czuję się jak zamknięta w mieszkaniu sam na sam z potworem.

Wierzyłam (wiedziałam?) a nawet niejednokrotnie mi powiedziano, że nie ruszę w kierunku zdrowia dopóki nie wylecę z gniazda. Próbowałam i za każdym razem łamałam sobie skrzydła. Chciałam być sama, a teraz - kiedy tylko bywam - panicznie się tego boję. Nie mam tej kontroli i ta wiedza mnie do Ciebie zbliża. Takie zrozumienie jest przykre, ale może to ważne, że istnieje?

BlackHamster napisał:

Wiecie co jest w tym wszystkim najzabawniejszego? Że pomimo tych 9 lat katorgi nadal chcę schudnąć, dobić do 48 kg i mieć spokój. Jednak wszyscy wiemy że to tak nie działa.

"Chcę być zdrowa", ale "po swojemu", pod moimi warunkami.

Witaj, Chomiczku.
Ja Ciebie tutaj chcę.


"Daj mi coś dobrego, a zniszczę to. Kochaj mnie, a zniszczę ciebie. (...)"

Offline

 

#6 2019-02-10 11:06:39

 LadyMusic

Użytkownik

34569059
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 3482
Punktów :   
Wzrost: 162

Re: Hej, wracam.

O hej, tez Cię pamietam


"Lepiej iść i upadać, niż całe życie klęczeć. "

50, 45, <40

Offline

 

#7 2019-02-13 17:55:35

BlackHamster

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-24
Posty: 11
Punktów :   
Wzrost: 171
Wiek: 22
Waga: 51

Re: Hej, wracam.

Bardzo mi miło że pamiętacie. Już jestem zaakceptowana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Jordan Hotel Weinstube Бадия Hotele Sauze dʼOulx